Neohodnoceno
Kleště Strend Pro Premium ComfortGrip DL418, 160 mm, štípací, boční
| Kategorie: | Kleště | Štípací |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8584163076093 |
| Šířka: | 7 cm |
| Výška: | 2.5 cm |
| Délka: | 20.5 cm |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Štíkací, boční kleště Strend Pro Premium v prémiové kvalitě by neměly chybět ve vaší dílně. Slouží ke štípání měkkých a tvrdých drátů. Prodloužený tvar hlavy slouží k použití pro těžko přístupná místa. Jsou vyrobeny z uhlíkové oceli tvrdosti 55, což zaručuje jejich dlouhou životnost . Rukojeti s ergonomickými držadly potaženými TPR a protiskluzovým drážkováním . Celková délka: 160 mm / 6", rozměr rukojeti: 125 mm, rozměr čepele: 35 mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
