Neohodnoceno
Kleště Strend Pro HR23317 180 mm, štípací, čelní, DIN9243
| Kategorie: | Kleště | Štípací |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8585023366361 |
| Šířka: | 7 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Délka: | 24 cm |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | áno |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Čelní stikací kleště Strend Pro mají čepele vyrobené z kvalitní oceli. Jejich hlavní výhodou je jejich dlouhá životnost. Délka: 180 mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
