Neohodnoceno
Kleště Strend Pro CP0201 225 mm, armovací
| Kategorie: | Kleště | Štípací |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 8585023365272 |
| Šířka: | 7 cm |
| Výška: | 2.5 cm |
| Délka: | 29 cm |
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Armovací kleště Strend Pro pro vázání žluze a drátů jsou vyrobeny z kvalitní oceli. Jejich hlavní výhodou je dlouhá životnost. Rukojeť zajišťuje pohodlné uchopení. Délka: 225 mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
