Neohodnoceno
Kleště štípací Aiwo D10105 760 mm, pákové
| Kategorie: | Kleště | Štípací |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 8585023391004 |
| rozměr: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 76 cm |
| Hmotnost: | 4 kg |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | kov |
| Upínání nářadí: | --- |
POPIS
Pákové štípací kleště Aiwo jsou vhodné pro lánka, kabely, roxory a pružinový drát.
Výhodou je výkonná střižná síla na začátku střihu, dobrý přístup do zúžených prostor a komfortní rukojeť.
SPECIFIKACE
Délka je 760 mm
Max. průměr střihu: 20 mm
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
