Neohodnoceno
Kliešte Strend Pro HJ071, 180 mm, samonastavovacie
| Kategorie: | Kleště | Stavitelné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8584163074372 |
| rozměr: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 18 cm |
| Hmotnost: | 250 g |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Katalog. strana: | 253 |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | kov, plast |
| Upínání nářadí: | --- |
POPIS
Samonastavovací kleště s V-zářezem jsou skvělým nástrojem při instalatérských, potrubních či spojovacích pracích, využijete je i při práci s automobily či v dílně.
Díky své konstrukci šetří prostor a čas, manipulace s nimi je naprosto jednoduchá a možná jednou rukou - jednoduše zacvaknete požadovanou šířku.
Poskytují až 4-krát větší sílu uchopení než u klasických kleští.
Pro lepší komfort držení jsou jejich rukojeti protiskluzové a speciálně tvarované.
SPECIFIKACE
Materiál: kov, plast
Maximální velikost čelistí: 350 mm
Délka: 180 mm
Hmotnost: 250 g
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
