Neohodnoceno
Kliešte Strend Pro, 250 mm, nastaviteľné, s kladivkom
| Kategorie: | Kleště | Stavitelné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8584163027910 |
| rozměr: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Barva: | --- |
| Délka: | 25 cm |
| Hmotnost: | 470 g |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Katalog. strana: | 253 |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | kov |
| Upínání nářadí: | --- |
POPIS
Nastavitelné kleště s kladívkem by neměly chybět ve vaší dílně.
Disponují rychlým přestavením pomocí jednoduchého výškového posunutí spodní čelisti.
Díky provedení jsou odolné vůči korozi.
Rukojeť zajišťuje snadnou manipulaci.
SPECIFIKACE
Délka: 250 mm
Materiál: kov
Hmotnost: 470 g
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
