Neohodnoceno
Kleště Strend Pro Premium ComfortGrip DL417, 250 mm, nastavitelné, na trubky
| Kategorie: | Kleště | Stavitelné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8584163076086 |
| Šířka: | 7.5 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Délka: | 30 cm |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Nastavitelné kleště Strend Pro Premium v prémiové kvalitě se používají k uchopení trubek a hadic různých velikostí. Mají nastavitelnou čelist dle požadované velikosti trubky a hadice. Vyrobeno z uhlíkové oceli tvrdosti 55, což zaručuje jejich dlouhou životnost . Ergonomická rukojeť je potažena TPR s protiskluzovým drážkováním . Celková délka: 250 mm / 10", rozměr rukojeti: 135 mm, rozměr čepele: 115 mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
