Neohodnoceno
Kleště Strend Pro PL4809 250 mm, nastavitelné
| Kategorie: | Kleště | Stavitelné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8585023358960 |
| Šířka: | 7 cm |
| Výška: | 2.5 cm |
| Délka: | 31.5 cm |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Nastavitelné kleště Strend Pro by neměly chybět ve vaší dílně. Disponují rychlým přestavením pomocí jednoduchého výškového posunutí spodní čelisti. Díky provedení jsou odolné vůči korozi. Rukojeť zajišťuje snadnou manipulaci. Délka je 250 mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
