Neohodnoceno
Kleště Strend Pro HR10625 250 mm, nastavitelné, DIN8976-C, na trubky
| Kategorie: | Kleště | Stavitelné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8585023366316 |
| Šířka: | 7 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Délka: | 29 cm |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Nastavitelné kleště Strend Pro na trubky budou vhodným pomocníkem v každé domácnosti, stavbě a dílně. Mají ergonomickou rukojeť pro větší pracovní komfort. Čelisti se zuby jsou tvarovány pro přesné sevření trubek či jiného materiálu. Délka: 250 mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
