Neohodnoceno
Kleště siko rychlostavitelné 400mm Strend Pro Viper Cr-V
| Kategorie: | Kleště | Stavitelné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.12 kg |
| EAN: | 8584163006694 |
| Šířka: | 8.7 cm |
| Výška: | 2.5 cm |
| Délka: | 47 cm |
| Hmotnost: | 1.12 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Nastaviteľné kliešte Strend Pro budú vhodným pomocníkom v každej domácnosti, stavbe a dielni. Sú vyrobené z chróm-vanádiovej ocele a majú ergonomickú rúčku pre väčší pracovný komfort. Čeluste so zubami sú tvarované na presné zovretie trubiek či iného materiálu. Maximálna nastaviteľná šírka: 65 mm. Dĺžka: 400 mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
