Neohodnoceno
Kleště siko rychlostavitelné 250mm Strend Pro Viper Cr-V
| Kategorie: | Kleště | Stavitelné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 8584163006670 |
| rozměr: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 25 cm |
| Hmotnost: | 370 g |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Katalog. strana: | 252 |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | Chrom-vanadiová ocel |
| Upínání nářadí: | --- |
POPIS
Nastavitelné kleště Strend Pro budou vhodným pomocníkem v každé domácnosti, stavbě a dílně.
Jsou vyrobeny z chrom-vanadiové oceli a mají ergonomickou rukojeť pro větší pracovní komfort.
Čelisti se zuby jsou tvarovány pro přesné sevření trubek či jiného materiálu.
SPECIFIKACE
Maximální nastavitelná šířka: 35 mm
Materiál: chrom-vanadiová ocel
Délka: 250 mm
Hmotnost: 370 g
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
