Neohodnoceno
Klasické instalatérské Siko kleště Slovakia délka 250 mm
| Kategorie: | Kleště | Stavitelné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8585023380725 |
| Šířka: | 7.5 cm |
| Výška: | 2.5 cm |
| Délka: | 25 cm |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Nastaviteľné kliešte Strend Pro by nemali chýbať vo vašej dielni. Disponujú rýchlym prestavením pomocou jednoduchého výškového posunutia spodnej čeľuste. Vďaka vyhotoveniu sú odolné voči korózii. Rukoväť zabezpečuje jednoduchú manipuláciu. Dĺžka je 250 mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
