Neohodnoceno
Klasické instalatérské automatické Siko kleště Slovakia délka 300 mm
| Kategorie: | Kleště | Stavitelné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.79 kg |
| EAN: | 8585023398508 |
| Šířka: | 14 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Délka: | 34.5 cm |
| Hmotnost: | 0.79 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Siko kleště Strend Pro s novou koncepcí aretace. Tyto kleště sami automaticky nastavují rozevření čelistí sevřeného dílce.
Celková délka 300mm
Max schopnost rozevření – zachytí matici 41mm, nebo kulatinu do průměru 61mm
Tlačítkové jištění s automatickým nastavením rozevřením čelistí
Rukojeti potažené z měkčené pryže
Tělo vyrobeno z kvalitní chrom vanadiové slitiny oceli
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
