Neohodnoceno
Kleště Strend Pro SP891B 350 mm, pro spojování profilů
| Kategorie: | Kleště | Speciální |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.02 kg |
| EAN: | 8584163004232 |
| Šířka: | 14 cm |
| Výška: | 3.5 cm |
| Délka: | 42 cm |
| Hmotnost: | 1.02 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Kleště pro spojování profilů Strend Pro by neměly chybět ve vaší dílně. Jsou vhodné pro rychlé spojování plechových a sádrokartonových profilů. Při jejich použití odpadá potřeba vrtání a použití šroubů a nýtů. Spoj je pevný a při spojení nedochází k posuvu profilů vůči sobě. Zajišťují spojování profilů i v těžko přístupných místech. Ergonomicky tvarovaná rukojeť zajišťuje komfortní uchopení. Délka je 350 mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
