Neohodnoceno
Kleště Strend Pro SP8891 350 mm, pro spojování profilů
| Kategorie: | Kleště | Speciální |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| EAN: | 8584163004263 |
| Šířka: | 14 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Délka: | 42 cm |
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Kleště pro spojování profilů Strend Pro jsou vyrobeny z karbonové oceli a mají plastovou ergonomickou rukojeť. Umožňují spojování konstrukčních profilů a plechů o maximální tloušťce 0,8 mm. Délka: 350 mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
