Neohodnoceno
Kliešte Strend Pro PWP743, 250 mm, samosvorné
| Kategorie: | Kleště | Samosvorné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 8584163006946 |
| rozměr: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 25 cm |
| Hmotnost: | 650 g |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Katalog. strana: | 257 |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | Karbonová ocel |
| Upínání nářadí: | --- |
POPIS
Samosvorné kleště Strend Pro jsou určeny k uchopení profilovaných materiálů.
Mají seřizovací šroub a uvolňovací páku.
Vysoký upínací tlak díky převodu lomenou pákou.
SPECIFIKACE
Materiál: karbonová ocel
Hmotnost: 650 g
Délka: 250 mm
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
