Neohodnoceno
Kliešte Strend Pro CLP745, 280 mm, samosvorné, typ C
| Kategorie: | Kleště | Samosvorné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 8584163006922 |
| rozměr: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 28 cm |
| Hmotnost: | 750 g |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Katalog. strana: | 257 |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | Karbonová ocel |
| Upínání nářadí: | --- |
POPIS
Samosvorné kleště Strend Pro jsou vyrobeny z kvalitní karbonové oceli.
Jsou určeny k uchopení plochých a profilovaných materiálů.
Vysoký upínací tlak díky převodu lomenou pákou.
Čelisti jsou ukončeny plochou, která zabraňuje deformaci plechu.
SPECIFIKACE
Materiál: karbonová ocel
Délka: 280 mm
Hmotnost: 750 g
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
