Neohodnoceno
Kliešte Strend Pro PL0044 150 mm, ohnuté na jemú mechaniku
| Kategorie: | Kleště | Pro jemnou mechaniku |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8585023374083 |
| Šířka: | 5.2 cm |
| Výška: | 2.6 cm |
| Délka: | 19.5 cm |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Půlkulaté zahnuté kleště Slovakia s břity z CrV slitiny oceli, s dvoubarevnou rukojetí, z měkčené protiskluzové TPR gumy..
Délka 150 mm
Slitina oceli CrV
Dvoubarevné rukojeti z TPR gumy
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
