Neohodnoceno
Kliešte Strend Pro PL0043 150 mm, s dlhými čeľusťami
| Kategorie: | Kleště | Pro jemnou mechaniku |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8585023374076 |
| rozměr: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 150 mm |
| Hmotnost: | 180 g |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | kov, plast |
| Upínání nářadí: | --- |
POPIS
Kleště s dlouhými čelistmi Strend Pro by neměly chybět ve vaší dílně.
Jsou vhodné pro uchopení malých částí, jemné mechaniky a pro práci v obtížně přístupných místech.
SPECIFIKACE
Délka: 150 mm
Materiál: kov, plast
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
