Neohodnoceno
Kliešte Strend Pro PL0047 160 mm, odizolovacie, odblankovacie, na káble
| Kategorie: | Kleště | Odizolovací |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8585023383498 |
| rozměr: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 160 mm |
| Hmotnost: | 230 g |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Katalog. strana: | 252 |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | kov, plast |
| Upínání nářadí: | --- |
Odizolovávací kleště Slovakia pro odstraňování izolace z vodičů kabelů.
Celková délka 160 mm
Speciální čelisti s břity pro odstraňování izolace z vodičů
Jednoduché přesné nastavení, aretace a kontramaticí
Plastové vícesložkové ergonomické rukojeti
Chrom vanadiová ocel, leštěný povrch Slitina oceli CrV
Dvoubarevné rukojeti z TPR gumy
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
