Neohodnoceno
Kliešte Strend Pro CT8008, 225 mm, elektrikárske, odblankovacie, krimpovacie, na káble, 0,75-6.0 mm
| Kategorie: | Kleště | Odizolovací |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8585023335053 |
| rozměr: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 22,5 cm |
| Hmotnost: | 280 g |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Katalog. strana: | 254 |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | kov, plast |
| Upínání nářadí: | --- |
POPIS
Elektrikářské, krimpovací kleště by neměly chybět ve vaší dílně.
Používají se pro řezání šroubů, kabelů, odizolování kabelů s rozsahem 10-22 AWG a krimpování pro izolované koncovky (10-22 AWG) a pro neizolované koncovky (10-12 AWG).
SPECIFIKACE
Délka: 225 mm
Hmotnost: 280 g
Materiál: kov, plast
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
