Neohodnoceno
Kliešte Strend Pro AWS 066, 205 mm, na káble, elektrikárske, odblankovacie, odizolovacie, 0.2-6 mm2, Cr12MoV
| Kategorie: | Kleště | Odizolovací |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8585023335046 |
| rozměr: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 20,5 cm |
| Hmotnost: | 360 g |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Katalog. strana: | 254 |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | plast, kov |
| Upínání nářadí: | --- |
POPIS
Elektrikářské odizolovací kleště Strend Pro na kabely.
SPECIFIKACE
Materiál: plast, kov
Délka: 205 mm
Hmotnost: 360 g
Rozsah: 10-24 AWG (0,2 - 6 mm2)
Pro izolované koncovky: 10-22 AWG (0,5 - 6 mm2)
Pro neizolované koncovky: 10-12 AWG (4 - 6 mm2)
Pro neizolované koncovky: 14- 22 AWG (0,5 - 2,5 mm2)
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
