Neohodnoceno
Kliešte Strend Pro, 210 mm, odblankovacie, krimpovacie, elektrikárske, na káble
| Kategorie: | Kleště | Odizolovací |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8585023375578 |
| rozměr: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 21 cm |
| Hmotnost: | 300 g |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Katalog. strana: | 254 |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | kov, plast |
| Upínání nářadí: | --- |
POPIS
Elektrikářské odizolovací kleště na kabely s lisovacími konektory by neměly chybět ve vaší dílně.
SPECIFIKACE
Délka: 21 cm
Materiál: kov, plast
Hmotnost: 300 g
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
