Neohodnoceno
Kliešte GIANT WS-102, 170 mm, 0,5-6 mm, odblankovacie, odizolovacie, na káble
| Kategorie: | Kleště | Odizolovací |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8585023346059 |
| rozměr: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 170 mm |
| Hmotnost: | 240 g |
| Průměr: | 0,5-6 mm |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Katalog. strana: | 254 |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | kov |
| Upínání nářadí: | --- |
POPIS
Odizolovací kleště na kabely Giant by neměly chybět ve výbavě elektrikářů.
Vysoce kvalitní čepel zajišťuje 3x vyšší životnost.
Pro kabely o průměru od 0,5 do 6 mm.
Jsou vhodné i pro ploché kabely o šířce 8 mm.
SPECIFIKACE
Délka: 170 mm
Průměr: 0,5-6 mm
Hmotnost: 240 g
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
