Neohodnoceno
Kleště Strend Pro Premium ComfortGrip DL416, 160 mm, odizolovací, odblankovací, na kabely
| Kategorie: | Kleště | Odizolovací |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 8584163076079 |
| Šířka: | 7 cm |
| Výška: | 2.5 cm |
| Délka: | 19.5 cm |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Odizolovací/odblankovací kleště Strend Pro Premium v prémiové kvalitě se používají k odstranění izolace z elektrických vodičů, přípravu drátů či kabelů pro pájení a krimpování. Jsou vyrobeny z uhlíkové oceli , což zaručuje jejich dlouhou životnost . Ergonomická rukojeť je potažena TPR s protiskluzovým drážkováním . Celková délka: 160 mm / 6", rozměr rukojeti: 105 mm, rozměr čepele: 55 mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
