Neohodnoceno
Kleště Strend Pro MT 73, 180 mm, elektrikářské, odizolovací, odblankovací, na kabely, 0.8-2.6 mm
| Kategorie: | Kleště | Odizolovací |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8585023335060 |
| Šířka: | 9 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Délka: | 25 cm |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Odizolovací, elektrikářské kleště na kabely by neměly chybět ve vaší dílně. Disponuje zónami pro uchopení plochého materiálu pro mnohostranné použití. Používají se pro řezání kabelů, odizolování kabelů s rozsahem 10-24 AWG a pro řezání šroubů.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
