Neohodnoceno
Kliešte Strend Pro HRT61, nitovacie, nožnicové, 190 mm, pre trhacie nity
| Kategorie: | Kleště | Nýtovací a nýty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 8584163018802 |
| rozměr: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 19 cm |
| Hmotnost: | 900 g |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | kov |
| Upínání nářadí: | --- |
POPIS
Etgonomicky tvarovaná rukojeť vyrobená z vysoce kvalitní uhlíkové oceli
Tloušťka a tepelné zpracování rukojeti prodlužuje životnost produktu
Technické parametry:
Délka: 190 mm
Pracovní zdvih: 6 mm
Průměr nýtů:
AL: 2,4 - 3,2 - 4,0 - 4,8 mm
INOX: 2,4 - 3,2 - 4 mm
Fe: 2 ,4 - 3,2 - 4 mm
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
