Neohodnoceno
Kliešte Strend Pro BT-605, 330 mm, nitovacie, pákové, pre maticové nity, v kufri
| Kategorie: | Kleště | Nýtovací a nýty |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 8585023334292 |
| rozměr: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 33 cm |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Katalog. strana: | 261 |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | kov |
| Upínání nářadí: | --- |
Rruční nýtovací pákové kleště Strend Pro pro maticové nýty. Pákový mechanizmus významě snižuje námahu při práci.
• Kleště nýtovací Pákové Strend Pro na maticové nýty M3-M10
• Pro maticové nýty M3 / M4 / M5 / M6 / M8 / M10
• Pro nýty ocelové, nerezové, hliníkové
• Pákové provedení délka 330 mm
• Výměnné nýtovací hlavice pro každý závit
• Vyrobeno z chrom molybdenové oceli CrMo
• Možnost dokoupení náhradních čelistí od M3-M12
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
