Neohodnoceno
Kleště nýtovací VC09-BT-958 200mm, pro nýty 2,4-4,8mm
| Kategorie: | Kleště | Nýtovací a nýty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| EAN: | 8585023341108 |
| rozměr: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 20 cm |
| Hmotnost: | 580 g |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Katalog. strana: | 261 |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | kov |
| Upínání nářadí: | --- |
Kvalitní nýtovací kleště značky Strend Pro. Malé rozměry, velký výkon díky jejich ergonomičnosti a kvalitou použitých materiálů.
• Délka 200 mm
• Pro trhací nýty Al, měď, ocel, nerezová ocel do průměru 4,8 mm
• Hlavice pro nýty průměr 2,4 / 3,2 / 4,0 / 4,8 mm
• Tuhé tělo vyrobeno z kvalitní hliníkové slitiny
• Čelisti kalená uhlíková ocel
• Ergonomické rukojeti potažené měkkým plastem
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
