Neohodnoceno
Kliešte Strend Pro PL0086 160 mm, s okrúhlymi čeľusťami, rovné, na poistné krúžky
| Kategorie: | Kleště | Na pojistné kroužky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8585023371853 |
| rozměr: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 160 mm |
| Hmotnost: | 180 g |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | Ocel, guma |
| Upínání nářadí: | --- |
POPIS
Kleště s kulatými čelistmi na pojistné kroužky by neměly chybět ve vaší dílně.
Jsou to rovné kleště se kterými lze zajistit nebo odjistit pojistné kroužky z otvorů zejména v obtížně přístupných místech.
Jsou vyrobeny z kvalitní oceli a kvalitní guma na rukojeti zajišťuje pohodlné uchopení.
SPECIFIKACE
Délka: 160 mm
Materiál: ocel, guma
Hmotnost: 200 g
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
