Neohodnoceno
Kliešte Strend Pro P0182B 180 mm, na hriadeľ a poistné krúžky, ohnuté
| Kategorie: | Kleště | Na pojistné kroužky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8585023374823 |
| rozměr: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 180 mm |
| Hmotnost: | 160 g |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | kov |
| Upínání nářadí: | --- |
POPIS
Ohnuté kleště na hřídel a pojistné kroužky Strend Pro by neměly chybět ve vaší dílně.
Jsou to rovné kleště se kterými lze zajistit nebo odjistit pojistné kroužky z otvorů zejména v obtížně přístupných místech.
Jsou vyrobeny z kvalitní oceli a kvalitní guma na rukojeti zajišťuje pohodlné uchopení.
SPECIFIKACE
Délka: 180 mm
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
