Neohodnoceno
Kleště Strend Pro Premium ComfortGrip DL415, 160 mm, s kulatými čelistmi, rovné, na pojistné kroužky
| Kategorie: | Kleště | Na pojistné kroužky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8584163076062 |
| Šířka: | 7 cm |
| Výška: | 2.5 cm |
| Délka: | 20 cm |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Kvalitní kleště s kulatými čelistmi na pojistné kroužky Strend Pro Premium v prémiové kvalitě jsou vhodné pro montáž a demontáž pojistných kroužků. Dlouhé čelisti zajišťují komfortní práci. Čelist je vyrobena z uhlíkové oceli a ergonomická rukojeť je potažena TPR s protiskluzovým drážkováním . Celková délka: 160 mm/6", rozměr rukojeti: 100 mm, rozměr čepele: 60 mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
