Neohodnoceno
Kleště Strend Pro P0182C 180 mm, na hřídel a pojistné kroužky, rovné
| Kategorie: | Kleště | Na pojistné kroužky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8585023374847 |
| Šířka: | 9.5 cm |
| Výška: | 2.2 cm |
| Délka: | 21 cm |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Kleště na hřídel a pojistné kroužky Strend Pro by neměly chybět ve vaší dílně. Jsou to rovné kleště se kterými lze zajistit nebo odjistit pojistné kroužky z otvorů zejména v obtížně přístupných místech. Jsou vyrobeny z kvalitní oceli a kvalitní guma na rukojeti zajišťuje pohodlné uchopení. Délka je 180 mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
