Neohodnoceno
Kliešte Strend Pro MP001F, 115 mm, mini, vyhnuté
| Kategorie: | Kleště | Mini |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8585023395460 |
| rozměr: | 115 mm |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 115 mm |
| Hmotnost: | 80 g |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Katalog. strana: | 255 |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | kov, plast |
| Upínání nářadí: | --- |
POPIS
Vyhnuté kleště jsou vhodné pro práci v obtížně přístupných místech.
SPECIFIKACE
Délka: 115 mm
Materiál: plast, kov
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
