Neohodnoceno
Sada Strend Pro, šroubovák, kombinované kleště, pouzdro, 3-dílná sada
| Kategorie: | Kleště | Kombinované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.63 kg |
| EAN: | 8584163085408 |
| Šířka: | 14.5 cm |
| Výška: | 5.5 cm |
| Délka: | 26.5 cm |
| Hmotnost: | 0.63 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Áno |
Praktická sada nářadí Strend Pro se bude hodit každému kutilovi. Je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu. Sada obsahuje kombinované kleště 203 mm, šroubovák 212 mm a univerzální pouzdro. Šroubovák má dvojí možnosti použití - šroubovací část lze napojit iz boční části rukojeti s plochým a phillips hrotem. Při odběru 6 ks sellbox zdarma.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
