Neohodnoceno
Kliešte Strend Pro MP001A, 115 mm, mini, kombinované
| Kategorie: | Kleště | Kombinované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8585023395446 |
| rozměr: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 115 mm |
| Hmotnost: | 80 g |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Katalog. strana: | 255 |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | kov |
| Upínání nářadí: | --- |
POPIS
Kleště kombinované Strend Pro by neměly chybět ve vaší dílně.
Slouží k uchopení plochého a kruhového materiálu s ergonomickými držadly a protiskluzovým vroubkováním.
Mají široké využití v každé dílně či v domácnosti a dlouhou životnost.
SPECIFIKACE
Délka: 115 mm
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
