Neohodnoceno
Kleště Strend Pro Premium ComfortGrip DL414, 160 mm, s plochým nosem
| Kategorie: | Kleště | Kombinované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8584163076055 |
| Šířka: | 7 cm |
| Výška: | 2.5 cm |
| Délka: | 19.5 cm |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Kvalitní kleště s dlouhými čelistmi Strend Pro Premium v prémiové kvalitě by neměly chybět ve vaší dílně. Jsou vhodné pro uchopení malých částí, jemné mechaniky a pro práci v obtížně přístupných místech. Čepel je vyrobena z uhlíkové oceli tvrdosti 55 a ergonomická rukojeť je potažena TPR . Celková délka: 160 mm/6", rozměr rukojeti: 100 mm, rozměr čepele: 60 mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
