Neohodnoceno
Kleště Strend Pro Premium ComfortGrip DL410, 180 mm, kombinované
| Kategorie: | Kleště | Kombinované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8584163075980 |
| Šířka: | 7.5 cm |
| Výška: | 2.7 cm |
| Délka: | 23.5 cm |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Kombinované kleště Strend Pro Premium v prémiové kvalitě pro uchopení plochého a kruhového materiálu s ergonomickými držadly potaženými TPR a protiskluzovým drážkováním . Mají široké využití v každé dílně, na stavbě či domácnosti. Jsou vyrobeny z uhlíkové oceli , což zaručuje jejich dlouhou životnost . Celková délka: 180 mm/7", rozměr rukojeti: 125 mm, rozměr čepele: 55 mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
