Neohodnoceno
Kleště Strend Pro PL1021 180 mm, kombinované
| Kategorie: | Kleště | Kombinované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 8585023391165 |
| Šířka: | 6.5 cm |
| Výška: | 2.7 cm |
| Délka: | 23.85 cm |
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Kombinované kleště Strend Pro pro uchopení plochého a kruhového materiálu s ergonomickými držadly a protiskluzovým drážkováním. Mají široké využití v každé dílně, na stavbě či domácnosti. Dlouhá životnost. Délka: 180 mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
