Neohodnoceno
STREND PRO Hasák na trubky, délka 70 cm, 3“ Herkules, kleště
| Kategorie: | Kleště | Hasáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.25 kg |
| EAN: | 8585023358861 |
| Šířka: | 10 cm |
| Výška: | 3.2 cm |
| Délka: | 64.5 cm |
| Hmotnost: | 2.25 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Hasák Strend Pro by neměl chybět ve vaší dílně.
Používá se k utahování a povolování větších šroubů a potrubí.
Je ideální pro oblé materiály a trubky. Je odolný vůči korozi díky svému provedení.
Ozubené čelisti zlepšují efektivitu šroubování.
Dlouhé rukojeti usnadňují uchopení.
Délka je 70 cm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
