Neohodnoceno
Kloubový hasák Aiwo C10003 425 mm, Bird
| Kategorie: | Kleště | Hasáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.92 kg |
| EAN: | 8585023390977 |
| Šířka: | 8.5 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Délka: | 42.5 cm |
| Hmotnost: | 1.92 kg |
| Typ: | ručné |
| Držiak: | Nie |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Klíč Aiwo je nezbytnou součástí vaší dílny. Používá se k utahování a povolování závitů. Zoubkované čelisti zvyšují účinnost šroubování. Délka je 450 mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
