Neohodnoceno
Hasák Strend Pro PW572, 250 mm, Heavy duty, s vodící maticí
| Kategorie: | Kleště | Hasáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.73 kg |
| EAN: | 8585023379651 |
| Šířka: | 6.4 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Délka: | 25 cm |
| Hmotnost: | 0.73 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Hasák s vodící maticí Strend Pro by neměl chybět ve vaší dílně. Slouží k utahování a povolování závitů. Disponuje vodící maticí, která umožňuje rychlé rozevření čelistí na požadovanou rozteč. Ozubené čelisti zlepšují efektivitu šroubování. Délka je 250 mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
