Neohodnoceno
Hasák Strend Pro PW511, 300 mm, s vodiacou maticou
| Kategorie: | Kleště | Hasáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 8585023360390 |
| rozměr: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 30 cm |
| Hmotnost: | 850 g |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Katalog. strana: | 256 |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | kov |
| Upínání nářadí: | --- |
POPIS
Hasicí přístroj Strend Pro s vodicí maticí by neměl chybět ve vaší dílně.
Slouží k utahování a povolování závitů.
Má vodicí matici, která umožňuje rychlé otevření čelistí na požadovanou rozteč.
Ozubené čelisti zvyšují účinnost šroubování.
SPECIFIKACE
Délka: 300 mm
Hmotnost: 850 g
Materiál: kov
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
