Neohodnoceno
Hasák Strend Pro PW511, 225 mm, s vodiacou maticou
| Kategorie: | Kleště | Hasáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 8585023360376 |
| rozměr: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 22,5 cm |
| Hmotnost: | 540 g |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Katalog. strana: | 256 |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | kov |
| Upínání nářadí: | --- |
POPIS
Hasák s vodící maticí Strend Pro by neměl chybět ve vaší dílně.
Slouží k utahování a povolování závitů.
Disponuje vodící maticí, která umožňuje rozevření čelistí na požadovanou rozteč.
Ozubené čelisti zlepšují efektivitu šroubování.
SPECIFIKACE
Materiál: kov
Délka: 225 mm
Hmotnost: 540 g
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
