Hasák Strend Pro PW509, 1", 25 cm, Herkules
| Kategorie: | Kleště | Hasáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 8585023350001 |
| Šířka: | 6 cm |
| Výška: | 2.1 cm |
| Délka: | 30 cm |
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Hasák Strend Pro by neměl chybět ve vaší dílně. Používá se k utahování a povolování větších šroubů a potrubí. Je ideální pro oblé materiály a trubky. Je odolný vůči korozi díky svému provedení. Ozubené čelisti zlepšují efektivitu šroubování. Dlouhé rukojeti usnadňují uchopení. Délka je 25 cm. 050000009 229110 288 Hasák Strend Pro by neměl chybět ve vaší dílně. Používá se k utahování a povolování větších šroubů a potrubí. Je ideální pro oblé materiály a trubky. Je odolný vůči korozi díky svému provedení. Ozubené čelisti zlepšují efektivitu šroubování. Dlouhé rukojeti usnadňují uchopení. Délka je 50 cm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
