Neohodnoceno
Hasák Strend Pro PW509, 1 1/2", 38 cm, Herkules
| Kategorie: | Kleště | Hasáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.25 kg |
| EAN: | 8585023350018 |
| Šířka: | 7 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Délka: | 43 cm |
| Hmotnost: | 1.25 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Hasák Strend Pro by neměl chybět ve vaší dílně. Používá se k utahování a povolování větších šroubů a potrubí. Je ideální pro oblé materiály a trubky. Je odolný vůči korozi díky svému provedení. Ozubené čelisti zlepšují efektivitu šroubování. Dlouhé rukojeti usnadňují uchopení. Délka je 38 cm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
