Neohodnoceno
Hasák na trubky, délka 350 mm, 14“ s pogumovanou rukojetí, Strend Pro
| Kategorie: | Kleště | Hasáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.06 kg |
| EAN: | 8585023379675 |
| Šířka: | 7.5 cm |
| Výška: | 3.2 cm |
| Délka: | 31.5 cm |
| Hmotnost: | 1.06 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Hasák s vodiacou maticou Strend Pro by nemal chýbať vo vašej dielni. Slúži na uťahovanie a povoľovanie závitov. Disponuje vodiacou maticou, ktorá umožňuje rýchle roztvorenie čeľustí na požadovanú rozteč. Ozubené čeľuste zlepšujú efektivitu šrubovania. Dĺžka je 350 mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
