Neohodnoceno
Hasák Aiwo C10902 1.5", 38 cm, Cobra
| Kategorie: | Kleště | Hasáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8585023361366 |
| rozměr: | 1,5" |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 38 cm |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Katalog. strana: | 256 |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | kov |
| Upínání nářadí: | --- |
POPIS
Hasák Aiwo Cobra by neměl chybět ve vaší dílně, používá se k utahování a povolování větších šroubů a potrubí.
Je ideální pro oblé materiály a trubky. Je odolný vůči korozi díky svému provedení.
Ozubené čelisti zlepšují efektivitu šroubování. Dlouhé rukojeti usnadňují uchopení.
SPECIFIKACE
Materiál: kov
Délka: 38 cm
Rozměr: 1,5"
Hmotnost: 1,2 kg
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
