Neohodnoceno
Hasák Aiwo C10901 1.0", 25 cm, Cobra
| Kategorie: | Kleště | Hasáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8585023390991 |
| rozměr: | 1" |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 25 cm |
| Hmotnost: | 700 g |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Katalog. strana: | 256 |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | kov |
| Upínání nářadí: | --- |
POPIS
Hasák Aiwo by neměl chybět ve vaší dílně. Používá se k utahování a povolování větších šroubů a potrubí.
Je ideální pro oblé materiály a trubky. Je odolný vůči korozi díky svému provedení.
Ozubené čelisti zlepšují efektivitu šroubování. Dlouhé rukojeti usnadňují uchopení.
SPECIFIKACE
Délka: 25 cm
Rozměr: 1"
Materiál: kov
Hmotnost: 700 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
