Neohodnoceno
Hasák Aiwo C10004 525mm, Bird
| Kategorie: | Kleště | Hasáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.1 kg |
| EAN: | 8585023390984 |
| Šířka: | 14.5 cm |
| Výška: | 10.5 cm |
| Délka: | 52.5 cm |
| Hmotnost: | 2.1 kg |
| Typ: | ručné |
| Držiak: | Nie |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Hasák Aiwo by neměl chybět ve vaší dílně. Slouží k utahování a povolování závitů. Ozubené čelisti zlepšují efektivitu šroubování. Délka je 600 mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
